Kongo Vize Başvurusu

Kongo Vize Başvurusu

Kongo Vizesi

Kongo Vize Başvurusu

ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

Demokratik Kongo Cumhuriyeti’ne fuar, tatil iş ya da eğitim gibi birçok farklı nedenle gitmek isteyen kişilerin Kongo vize başvurusu yapması gerekir. Demokratik Kongo Cumhuriyeti birçok kişi tarafından Kongo Cumhuriyeti ile karıştırılır. Bu iki ayrı devlet, farklı vize işlemlerine tabidir. Bu nedenle vize alacak olan kişilerin bu işlemleri karıştırmaması gerekir.

Kongo Vizesi Başvuru Formu

Kongo Demokratik Cumhuriyeti’ne gidebilmek için vize başvurusu yapacak olan kişilerin başvuru formunu doldurması gerekir. Toplamda 25 ayrı sorudan meydana gelen başvuru formunun İngilizce ya da Fransızca doldurulması talep edilmektedir. Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nin vize başvuru formu, konsolosluktan çıktısı alındıktan sonra mavi tükenmez bir kalemle doldurulmalıdır.

Vize müracaatları firmamız aracılığı ile gerçekleştirilebilir. Alanında uzman olan kadromuz Kongo vizesi için gerekli tüm işlemleri sizlere anlatacaktır.

Kongo Vizesi Başvuru Formunu Doldurma

Firmamız bünyesinde Kongo vizesine müracaat etmek isteyen kişilerin hangi belgeleri toplamaları gerektirdiği ve başvuru formunda hangi soruları cevaplaması gerektiği ile ilgili bilgiler tarafımızca verilir. Firmamızın alanında uzman kadrosu, sizlere başvuru formunu doldurmanız için yardımcı olacaktır. Başvuru formuna web sitemizi ziyaret ederek ulaşabilir, çıktısını alarak doldurabilirsiniz. Vize başvuruları hizmeti veren firmamız, web sitemizde pek çok ülkeye vize başvurusu yapmaktadır.

Kongo Vizesi Başvuru Evrakları

Demokratik Kongo Cumhuriyeti’ne seyahat etmek için vize başvurusu esnasında bireylerin yanında bulunması gereken evraklar;

Kongo Vizesi Ücreti

Demokratik Kongo Cumhuriyeti tarafından verilen vize en az 1 aylık tek girişli ve en çok 1 yıllık çok girişli şekilde verilir. Kongo vizesine ödenecek ücret dolar üzerinden hesaplanır. Büyükelçilik tarafından kabul edilen vize dosyaları, vize ücreti ödendikten 10 gün sonra sonuçlanır. Sonuçlanmış olan vize dosyaları, başvuru sırasında kişilere verilen teslim fişi ile alınabilir.

Kongo Vizesi Nasıl Alınır?

25 farklı sorudan oluşan başvuru formu doldurulmalıdır. Başvuru yapmak isteyen kişilerin gerekli evraklara sahip olması gerekmektedir.

Kongo Vize Var Mı? 

Diplomatik pasaporta sahip olan kişilerin dışında diğer pasaport sahiplerinin vize alması zorunludur.

Kongo’ya Seyahat Kimin Eseri?

Bu kitabın yazarı Jean Christophe Grange’dir.

VİZE EVRAKLARI