Avusturya Vize Reddi ve Çözümü

Avusturya Vize Reddi ve Çözümü

Avusturya Vizesi

Avusturya Vize Reddi ve Çözümü

ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

Yabancıların Avusturya seyahatlerinde amaçlarına ve evraklarına göre değerlendirmeleri yapacak olan yetkili mercilerin reddetme hakkı bulunmaktadır.

Buna göre konsoloslukların belirlediği çerçevede gerekli prosedürleri uygulamanız halinde ülkeye giriş yapabilirken, hatalı veya eksik davranışlarınızdan dolayı vize reddi alma ihtimaliniz bulunmaktadır. Vize Ofisi yetkililerimiz Avusturya vize reddi yanıtını almamanız için özverili bir şekilde çalışmaktadır.

Ancak her ihtimali değerlendirmenize rağmen vize reddinin verilmesi halinde, gerekçeleri adresinize gönderilecek olan mektupta belirtilecektir. Bundan sonraki izlemeniz gereken yollar hakkında Vize Bul sizlere yardımcı olacaktır.

Seyahatinizi gerçekleştirmenize izin verilmediğini gösteren vize reddi durumunda itiraz hakkınız ya da yeniden başvurma şansınız bulunmaktadır. Başvurularınızın tekrar yapılması sürecinde tüm belgelerin doğruluğunun ve tam olduğunun değerlendirmesini yapacak olan profesyonel ekiplerimizle hareket edebilirsiniz.

Böylece maddi ve manevi anlamda kayıpları yaşamamak için gerekli çabayı sarf edebileceksiniz. Sizler de Vize danışmanlarımız sayesinde vize ücretlerini tekrar ödemek zorunda kalmamak için hangi adımları atmanız gerektiğinin yanıtını alabilirsiniz. Bu doğrultuda öncelikle vize reddi sebeplerini incelemeniz ve fikir sahibi olmanız gerekmektedir.

Avusturya Vize Reddi Nedenleri Nelerdir?

Avusturya Vize Reddi Aldım. Ne Yapmalıyım?

Vize reddi almanızın nedeni evrak eksikliğinden ise telafi edilebilecek bir durumdan kaynaklı olması halinde Vize Bul adreslerimizi ziyaret ederek yeniden başvuruları gerçekleştirmenize dair bilgilere ulaşabilirsiniz. Tüm pürüzlerin giderilmesinin ardından başvurularınızın yeniden değerlendirilmesi amacıyla tüm adımları atmanız sağlanacaktır.

Tek tek tüm maddeler gözden geçirilerek, itirazınıza veya yeniden başvurunuza ilişkin aşamalar kaydedilecektir. Buna göre sorunsuz ve hatasız bir şekilde yeniden başvurmanıza olacak verecek olan profesyonel ekiplerimiz sayesinde seyahatlerinizi aksatmayacak biçimde adımları atabilirsiniz.

Avusturya Vizesi reddi durumunda panik yapmadan bizlerle iletişime geçmenizin sağlıklı olacağını vurgulamaktayız.

Avusturya Aile Birleşimi Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021?

Avusturya aile birleşimi vizesi 15 iş günü içerisinde tamamlanır. Bu süreç kişinin evrakları hazırlama aşamasına göre farklılık sağlar.

Avusturya Vize İçin Hesapta Ne Kadar Para Olmalı?

Avusturya vizesi için hesapta en fazla 12.000TL olmalıdır. Vize bakiyesi ek evraklara göre değişkenlik sağlar.

Avusturya Vize Başvuruları Ne Zaman Açılacak?

Avusturya vize başvuruları, şu anda hizmet göstermektedir. Vize başvuruları ile ilgili detaylı bilgileri Avusturya Konsolosluğu ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

VİZE EVRAKLARI