Avusturya Aile Birleşimi Gerekli Evraklar

Avusturya Aile Birleşimi Gerekli Evraklar

Avusturya Vizesi

Avusturya Aile Birleşimi Gerekli Evraklar

ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

Eş durumundan dolayı veya ailesi Avusturya’da bulunan kişiler Avusturya aile birleşimi vizesini başvurabilirler. Buna başvurabilmek için Almanca dil sınavında yeterli seviyede bulunmanız gerekiyor. Dil şartı, çalışma koşulunu, ikamet durumunu etkiliyor. Avusturya Vizesiiçin başvurabilmek adına bazı evrakların doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekiyor. Bu vizeye başvurabilmek için 21 yaşını doldurmanız gerekir. Belgelerinizi teslim ettikten sonra bunun sonuçlanması maksimum 6 ay sürmektedir. Vize işlemleri için bize başvurabilirsiniz.

Avusturya Aile Birleşimi Vize Başvuru Formu

Avusturya aile birleşimi için evrakların yanında başvuru formunu doldurmuş olmanız da gerekir. Başvuru formunu, dijital ortamda düzenlemelisiniz. Eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmalıdır.

Avusturya Aile Birleşimi Vize Başvuru Formunda Olması Gerekenler Nelerdir?

Avusturya aile birleşimi vize başvuru formu online olarak internet üzerinden düzenlenmelidir. Başvuru formunda; kişisel ve kimlik bilgileriniz, pasaport bilginiz, seyahat amacınız, konaklama bilgileriniz, fotoğrafınız, ikamet edeceğiniz yerle ilgili bilgiler gibi önemli detayları doldurmanız gerekir. Form; ıslak imzalı, barkod ve referans numaralı olarak düzenlenmelidir.

Avusturya Aile Birleşimi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Avusturya aile birleşimi için belli başlı evraklar gerekir. Bu evraklar tam bir şekilde dosyanızda bulunmalıdır.

Bu evraklar şunlardır;

Bu belgelerin doğru beyanı vize işleminizin süresini belirler. İlgili konsolosluktan başvuru formunu eksiksiz doldurup evraklarınızla beraber dosyanıza yerleştirmeniz gerekir. Gerekli evraklar için sayfadan destek alıp vize işlemlerine başvurabilirsiniz.

Avusturya Aile Birleşimi Vize Ücretleri Ne Kadardır? Avusturya aile birleşimi vizesi için farklı ücretlendirmeler uygulanmaktadır. Kategorilere göre fiyatları değişiyor. Her sene vize ücretleri yenileniyor.

Bu fiyatlar şöyledir;

Evraklar tam olarak tamamlandıktan sonra vize ücretini yatırmanız gerekir. Vize işlemleri için bizden bilgi alabilirsiniz.

Avusturya Aile Birleşimi Vizesi Kaç Günde Çıkar ?

Avusturya aile birleşimi vizesi 7 ile 15 gün içerisinde elinize ulaşır.

Avusturya Aile Birleşimi Vizesi Nasıl Alınır?

Avusturya aile birleşimi vizesi Avusturya Konsolosluğu ya da Avusturya Büyükelçiliği bünyesinde yapılır. Başvuru talebinde aile birleşimi vizesi olduğu belirtilmelidir.

Aile Birleşimi Vizesi Ne Zaman Çıkar?

Aile birleşimi vizesi, konsolosluğun tarafınızdan istediği evraklar sorunsuz olarak hazırlanırsa 2 hafta içerisinde çıkar. Bu durum kişiye bağlıdır.

VİZE EVRAKLARI